new star nexus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

new star nexus

no.1 savez u uni 14 (nekad bio)
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Dajem acc

Go down 
Autor/icaPoruka
Sharpshoota
Moderator
Moderator
Sharpshoota


Broj postova : 494
Age : 30
Location : Barrayar
Registration date : 08.11.2007

Dajem acc Empty
PostajNaslov: Dajem acc   Dajem acc Emptysub pro 29, 2007 3:27 pm

Nisam znao di da ovo stavim pa sam hitnuo ovdi. Dakle ne da mi se vise igrat ova igra jer trazi puno vise paznje nego ikoja druga, a kad se ta paznja ne posvecuje nije zabavno (citaj: skrse ti cijelu flotu i odnesu resse za 4. lvl hyperspacea)

Nisam zelio izbrisatio acc sa mjesecom i 2 levela falange pa zelim nekoga pouzdanog kome se da da preuzme. Ne trazim nista zauzvrat nego da mi osavi novu sifru i login (ako ce ih mijenjati) tako da mogu tu i tamo pogledati kako mu ide. Ne mislim se petljati ni na koji nacin, samo gledati.

Javite mi se na mail: h2o.voda@gmail.com

Bila mi je cast boriti se na vasoj strani, saveze Nexus. Uzivajte u daljnjoj igri.


Informacije o accountu: 4 planete, na jednoj je mjesec, oko 3k bodova, nista flote osim nekoliko transportera. Rudnici razvijeni do oko 16 lvla na svim planetama osim zadnje, koja je rudnik deuterija, sto znaci da ima 9. lvl deuta i 10. lvl solarke i to bez icega drugoga. Koordinate planeta: Barrayar [2.489.6], Cetaganda [2.489.12], Tauceti [2.390.11] i Escobar [2.390.15]. Ne smeta me prijateljska spijunaza- slobodno temeljito provjerite planete.
[Vrh] Go down
 
Dajem acc
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» dajem metal.
» dajem metal za kristal

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
new star nexus :: SAVEZ :: Trade-
Forum(o)Bir: